SJEDNÁNÍ POHŘBU

Pohřebnictví Záviš - Zajištění z domu

Pohřebnictví Záviš – Zajištění pohřbu

Domluvíme s Vámi veškeré potřebné náležitosti týkající se pohřebního obřadu, a to vše dle Vašeho přání. Nabízíme Vám také několik možností sjednání pohřbu.

Sjednání pohřbu v kanceláři naší pohřební služby

V případě zájmu o sjednání pohřbu v prostorách našich kanceláří, nás můžete navštívit každý všední den v době od 7:30 do 15:30 hod. Pokud Vám tato doba nevyhovuje, je možné si sjednat schůzku individuálně na tel. +420 725 856 131, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Sjednání pohřbu u Vás doma

Pokud chcete pohřební obřad sjednat v pohodlí Vašeho domova nebo třeba na Vašem pracovišti, zaměstnanci naší pohřební služby za Vámi, po předchozí domluvě na tel. +420 725 856 131, rádi přijedou za Vámi projednat veškeré zajištění smutečního obřadu, stejně tak jako byste byli přítomni v naší kanceláři.

Sjednání pohřbu po telefonu

Pokud z jakéhokoliv důvodu raději volíte sjednání smutečního obřadu po telefonu, kontaktujte nás na tel. +420 725 856 131. Naši pracovníci s Vámi vyřídí vše potřebné.

Sjednání pohřbu online

Smuteční obřad je možné sjednat také prostřednictví online objednávkového formuláře na našich internetových stránkách nebo si domluvit schůzku k osobnímu projednání v jakokoli pobočce naší firmy.